Консультація флеболога

Флеболог – це лікар, який спеціалізується на захворюваннях вен, їх діагностиці, лікуванні та подальшій профілактиці. На сьогоднішній день флебологія вважається одним з найбільш перспективних напрямків медицини.

flebolog

Професійна консультація флеболога допоможе вчасно виявити та діагностувати наступні захворювання судин: варикозне розширення вен, посттромботичну хворобу, ангіодисплазію, флебопатію тощо.

На превеликий жаль, варикозне захворювання судин – це стійке та незворотне розширення або видовження підшкірних вен нижніх кінцівок в наслідок важкої патології венозних стінок, а також недостатності клапанного апарату. В основі захворювання полягає неспроможність вен забезпечити адекватний відтік крові, від підшкірних вен нижніх кінцівок, назад до серця.

Чому і коли потрібна консультація флеболога

Зазвичай варикозне захворювання вен, на ранньому етапі розвитку проявляється лише у вигляді косметичного дефекту, однак розвиток хвороби може призвести до серйозних ускладнень – пекучих і болючих відчуттів, набряків, а в запущених випадках до запальних процесів, трофічних змін шкіри та виразок.

В розвитку варикозного захворювання вен величезну роль відіграє спадкова слабкість венозної стінки, проте не варто забувати і про інші фактори ризику, зокрема вагітність, стояча робота, різкі фізичні навантаження тощо.

Підступність цієї хвороби полягає в тому, що протягом тривалого часу пацієнт може не відчувати в ногах особливого дискомфорту, однак при цьому завжди існуватиме загроза виникнення різноманітних ускладнень. Саме тому своєчасна консультація флеболога допоможе вже на ранніх стадіях виявити захворювання, а найголовніше уникнути незворотних наслідків і ускладнень.

Професійна та якісна консультація флеболога

Якщо Ви помітили найменші ознаки розвитку варикозного розширення вен, не марнуйте дорогоцінний час, а головне – власне здоров’я. Окрім гострої форми варикозного захворювання, сьогодні лікарі-флебологи все частіше й частіше зустрічаються з хронічним перебігом даного захворювання.

Незалежно від того, чи на Ваших ногах проглядаються роздуті звивисті вени, потовщені варикозні вузли, схожі на грона винограду, чи лише з’явились перші судинні зірочки та мігруючий пекучий біль, консультація флеболога допоможе поставити точний діагноз, а за необхідності провести профілактичну і лікувальну терапію.

Отже, якщо у Вас виникають часті нічні судоми нижніх кінцівок, з’явились телеангіектазії або судинні зірочки, тяжкість в ногах, вечірні набряки стіп і гомілок, а особливо варикозні зміни вен, не втрачайте жодного дня – професійна консультація флеболога для Вас життєво необхідна!